O Nas

Istniejąca od ponad 60 lat firma Airelec oferuje innowacyjne, niezawodne i praktyczne elektryczne urządzenia grzewcze, które służą zapewnieniu wyjątkowego komfortu cieplnego, bezpieczeństwu użytkowania, pozwalające na oszczędność energii.

Zapewnienie doskonałej jakości produktu jest przedmiotem stałego zainteresowania w ciągu całego procesu tworzenia, a każde wyprodukowane urządzenie jest objęte rygorystyczną kontrolą jakości oraz testowane jednostkowo.

Produkcja w całości odbywa się w sześciu zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Francji, co potwierdza etykieta Origine France Garantie.

Zakłady produkcyjne ściśle współpracują z pięcioma wyspecjalizowanymi ośrodkami badawczymi. To jedne z najważniejszych centrów badawczych w Europie, w których powstaje szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych dostosowanych do wymogów związanych z kontrolowanym zużyciem energii, a stałe rozszerzanie oferty ma zapewnić pełną satysfakcję klientów zapewniając produkty odpowiadające ich potrzebom.

Przyłączenie się w 1997 roku firmy Airelec do grupy Muller umożliwiło rozszerzenie oferty asortymentowej urządzeń do ogrzewania obiektów mieszkalnych, przemysłowych i handlowych.

Obok produktów marki Airelec Grupa Muller oferuje także urządzenia marki Campa i Noirot.

Grzejniki Campa, wykonane z takich materiałów jak szkło, stal, kamień lawowy, są dostępne  w szerokiej gamie modeli o różnych kształtach, kolorach oraz mocach.

Od 1991 r. firma PHP Brabork Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem produktów Airelec w Polsce.

W naszej ofercie posiadamy grzejniki elektryczne konwektorowe, promiennikowe, radiatorowe oraz grzejniki łazienkowe i ogrzewanie przemysłowe.
Oferujemy także produkty marki Campa  i Noirot.